Czy można dostać kredyt ze złą historią?

Często ludzie zadają pytania, na które odpowiedzi tak na prawdę jest ciężko uzyskać. Czy można dostać kredyt będąc w BIK? Czy wpis do KRD wpływa na naszą zdolność kredytową? Jak odpowiedzieć jednoznacznie nie znając konkretnych informacji o kliencie? Wróżyć z fusów nie możemy, dlatego coś doradzimy.

Dostanę kredyt czy nie?

 

Jeżeli napiszemy w tym miejscu że dostaniecie, to byłoby kłamstwo, bowiem nie jesteśmy w stanie jednoznacznie powiedzieć czy mamy zdolność kredytową. Jak wiadomo, zdolność zależy od czynników takich jak: historia kredytowa, dochody, kwota kredytu, okres spłaty kredytu oraz wydatki miesięczne na dom etc.

Możemy śmiało stwierdzić jeden fakt – dopóki nie złożymy wniosku o kredyt, nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy go otrzymamy. Nawet w przypadku trwania w BIK lub KRD zdarza się, że kredyt gotówkowy może być udzielony. Wspominając o KRD lub BIK mamy na myśli olbrzymie zadłużenia, wlekące się problemy – całkiem błędnie. Niekiedy można zostać wpisanym do tych rejestrów poprzez… zapomnienie opłacenia kary od miejskiego przewoźnika – kwota 200, 300 zł ma stać na przeszkodzie uzyskania kredytu?

Zapraszamy do sprawdzenia ofert kredytów, wraz z którymi macie możliwość złożenia wniosku i SPRAWDZENIA – czy otrzymacie kredyt jaki chcecie wziąć czy też nie. To nic nie kosztuje, a odpowiedź będzie pewna i nie wiążąca do momentu podpisania umowy.

Aktualny wykaz kredytów gotówkowych

 

Sprawdź warunki i zdolność całkowicie przez internet

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój komentarz